Beton Czechowice

Beton to materiał, na którym koncentruje się nasza firma od samego początku jej istnienia. Od lat trudnimy się produkcją i sprzedażą betonu towarowego najwyższej klasy. Pod marką DAN INWEST BETON Sp. z o.o. działamy w branży już 30 lat. Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość rynku i wymagań klientów, terminowa realizacja zleceń – to możemy Wam zaoferować. To nie przypadek, że nasza firma jest od lat pozytywnie oceniana przez klientów.

Nasza betoniarnia w Czechowicach-Dziedzicach realizuje zlecenia różnego typu. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Oferujemy nie tylko beton towarowy o wysokiej wytrzymałości, ale także transport pod wskazany adres. Posiadamy również swój oddział w Bielsku-Białej.

Niezależnie od tego, czy potrzebujecie betonu towarowego do budowy podłóg, podjazdów, elementów konstrukcyjnych domów jednorodzinnych czy może do budowy elementów o znacznej rozpiętości, które muszą być wytrzymałe na duże obciążenia, na pewno uda nam się nawiązać satysfakcjonującą współpracę. Dostarczamy klientom beton towarowy klas: C 8/10 (B10), C 12/15 (B15), C 16/20 (B20), C 20/25 (B25), C 25/30 (B30), C 30/37 (B37), C 35/45 (B45), jak również beton posadzkowy.

Beton Czechowice – aktualna oferta

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem betonu w Czechowicach-Dziedzicach, zachęcamy do kontaktu z naszą betoniarnią. Możecie zamówić: beton towarowy, posadzkowy, mrozoodporny, wodoszczelny, hydrotechniczny. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klientów. Oznacza to w praktyce, że możemy dopasować ofertę do Waszych oczekiwań. Zamawiając beton w Czechowicach-Dziedzicach, możecie liczyć na to, że przygotujemy mieszankę, która w pełni będzie odpowiadać Waszym potrzebom.

Na życzenie klienta przygotowujemy beton o optymalnej konsystencji, gęstości oraz innych parametrach technicznych. W tym miejscu warto podkreślić, że parametry betonu towarowego w dużym stopniu uzależnione są od właściwości geometrycznych użytego do jego przygotowana kruszywa. Ponieważ zależy nam dostarczaniu klientom mieszanek dostosowanych do ich przeznaczenia, opracowując ich skład, zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, np. urabialność mieszanki, podatność na segregację, wodożądność itd.

Big Block Ikona
Bloki Big Block

Specjalne mury oporowe - najlepsze wyjście w szybkiej budowie boksów

Dowiedz się więcej

Rodzaje betonu – beton posadzkowy

Nasza betoniarnia w Czechowicach Dziedzicach dostarcza mieszanek, których wytrzymałość i inne parametry techniczne nie pozostawiają nic do życzenia. Możecie zamówić u nas np.:

  • szlichtę – to beton posadzkowy przeznaczony na podłogi na gruncie, jest to mieszanka wytrzymująca stosunkowo niskie obciążenia. Wykorzystywany przy realizacji posadzek przemysłowych oraz różnego rodzaju wylewek;
  • beton przeznaczony do budowy podjazdów, podłóg przemysłowych i innych powierzchni, które narażone są na oddziaływanie zmiennych ciężarów użytkowych – najczęściej beton towarowy klasy C8/10;
  • beton, z którego powstają elementy konstrukcyjne domów mieszkalnych – najczęściej stosowane są klasy: C12/15 lub C16/20;
  • mieszanki, z których mają powstawać konstrukcje o dużej rozpiętości, docelowo narażone na bardzo wysokie obciążenia. W tym przypadku zalecana jest klasa minimum C20/25;
  • beton wodoodporny, który nadaje się do budowy ścian fundamentowych albo ścian piwnic w miejscach, gdzie stwierdzono wysoki poziom wód gruntowych.

Jeśli budujecie dom i chcecie zamówić beton towarowy, jego klasę znajdziecie w projekcie budynku. Klasa betonu ma wpływ na wycenę zamówienia – w mieszankach betonowych wyższej klasy jest więcej cementu, stad też koszty są wyższe. Decydując się na współpracę z naszą betoniarnią, zawsze możesz liczyć jednak na konkurencyjne ceny.

Transport i pompowanie betonu towarowego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy szybką realizację zamówień. Oczywiście zapewniamy transport zamówionego betonu. Dysponujemy profesjonalnymi betonowozami o różnej pojemności. Nasza oferta obejmuje również pompowanie betonu w określone przez klienta miejsce – mamy pompę do betonu z długim wysięgnikiem, która pobiera zamówioną mieszankę z betoniarki.

Betoniarnia Czechowice Dziedzice – chętnie doradzimy przy składaniu zamówienia

Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem betonu w Czechowicach-Dziedzicach, zachęcamy do bliższego zapoznania się z aktualną ofertą betoniarni. Dzięki naszemu doświadczeniu i konsekwentnemu stosowaniu najlepszych materiałów możemy zaoferować Wam najlepszy beton w Czechowicach-Dziedzicach – skład mieszanki dopasujemy do Waszych potrzeb.

Przed złożeniem zamówienia należy określić preferowaną konsystencję betonu – gęstoplastyczną albo półpłynną. Nasz zespół chętnie doradzi Wam w tej kwestii. Pomożemy w ustaleniu, jaka gramatura betonu będzie odpowiednia do konkretnej powierzchni. Przygotowaną mieszankę przywieziemy punktualnie we wskazane przez klienta miejsce. Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Potrzebna gruszka? Skontaktuj się!
Czechowice-Dziedzice
+48 888 029 888