O firmie

Działająca w Czechowicach-Dziedzicach już od 1990 roku zajmuje silną pozycję na rynku sektora budowlanego. Nasze przedsiębiorstwo wyróżnia najwyższy profesjonalizm w zakresie świadczonych usług. Oferowane przez nas produkty pozytywnie kontrastują z pozostałymi surowcami dostępnymi na rynku. Odznaczają się one najwyższą jakością, zapewnianą przez sprawdzonych i uznanych producentów materiałów budowlanych.

Kolejnym czynnikiem wyróżniającym naszą firmę jest fakt, iż dbamy o profesjonalizm i stały rozwój naszej kadry pracowniczej. Zatrudniani przez nas fachowcy to w pełni wykwalifikowani eksperci w dziedzinie budownictwa, posiadający długoletnie i bogate doświadczenie w zakresie świadczonych usług. Dzięki temu zlecenia realizowane przez naszych specjalistów wyróżniają się wyjątkowo wysoką jakością oraz trwałością, zadowalającą nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodatkowo warto podkreślić, iż podczas realizacji zleceń stosujemy wyłącznie sprawdzone techniki. Rozwiązania budowlane wykorzystywane przez naszych fachowców nieustannie podążają za rozwojem technologicznym. Dzięki temu konstrukcje tworzone w ramach realizowanych przez nas robót spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa i trwałości konstrukcji. Wszystkie powyższe założenia naszej działalności gwarantują uznanie i zadowolenie klientów.

Betoniarnia Czechowice

Obecnie prowadzimy działalność gospodarczą w oparciu o trzy oddziały naszej firmy. Oprócz placówki znajdującej się w Czechowicach-Dziedzicach, posiadamy także filie w Ostrawie i Bielsku-Białej. Ponadto w trosce o wygodę i satysfakcję naszych klientów zapewniamy realizację zleceń na terenie całego kraju.

Czynności wykonywane w ramach naszej oferty dzielą się na 3 filary. Do zakresu pierwszego z nich należy dostarczanie betonu towarowego. Materiały dystrybuowane przez nasze przedsiębiorstwo spełniają wszelkie rygorystyczne wymogi i zapewniają trwałość obiektów budowlanych. Drugim działem naszej oferty jest realizacja zamówień prefabrykatów betonowych. Zakres wyrobów dostarczanych przez naszą firmę podlega stałemu rozszerzeniu w oparciu o wszelkie oczekiwania kontrahentów. Dodatkowo oferujemy realizację indywidualnych zleceń dopasowanych do specyficznych potrzeb klientów. W ramach trzeciego filaru naszej działalności zapewniamy profesjonalne wykonanie posadzek przemysłowych. Znajdują one zastosowanie w wielu obiektach budowlanych o wysoce zróżnicowanym charakterze i przeznaczeniu. Z tego powodu posadzki betonowe wykonywane przez naszych fachowców są wyjątkowo uniwersalne. Jednocześnie zastosowanie najnowszych technologii i materiałów wysokiej klasy zapewnia trwałość i atrakcyjny wygląd konstrukcji.

Wybierz zaufanego dostawcę betonu!
Czechowice-Dziedzice
+48 888 029 888