Bloczek betonowy

Wśród półproduktów budowlanych proponowanych przez naszą firmę znajdziecie Państwo specjalistyczne bloczki betonowe.

Bloczek betonowy – do czego obecnie się wykorzystuje?

Omawiane półprodukty betonowe znajdują w dzisiejszych czasach wiele zastosowań. Są one prefabrykatami niezwykle uniwersalnymi, dlatego korzystają z nich wykonawcy inwestycji budowlanych o wysoce zróżnicowanym charakterze i przeznaczeniu. Bloczek betonowy stosowany jest najogólniej mówiąc do wznoszenia wszelkiego rodzaju ścian, tworzących elementy zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych konstrukcji. Niniejsze prefabrykaty budowlane coraz częściej traktowane są jako zamiennik do niedawna powszechnie wykorzystywanych cegieł oraz pustaków.

Ponadto ich trwałość i wytrzymałość umożliwiają zastosowanie bloczków konstrukcyjnych do wznoszenia fundamentów. Są one zatem coraz chętniej wykorzystywane jako alternatywa dla niegdyś niesłychanie popularnej wylewki mieszaniny betonowej. Tak szeroki zakres zastosowania umożliwia wykorzystanie betonowych bloczków zarówno do realizacji zaawansowanych, jak i do wznoszenia domów jednorodzinnych.

Jak i z czego wytwarzane są bloczki betonowe oferowane przez nasze przedsiębiorstwo?

Półprodukty znajdujące się w asortymencie naszej firmy wytwarzane są w sposób niesłychanie staranny i profesjonalny. Taki efekt gwarantuje zastosowanie sprawdzonej technologii produkcyjnej, polegającej na specjalistycznej metodzie zagęszczającej zwanej wibroprasowaniem. Powyższa technika powoduje wysoką trwałość i wytrzymałość prefabrykatów. Dodatkowo należy podkreślić fakt, iż mieszanka betonowa stosowana do produkcji bloczków wykazuje wszelkie pożądane przez specjalistów właściwości. Materiały używane podczas fabrykacji półproduktów odznaczają się wyjątkowo wysoką jakością i trwałością spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

Bloczek betonowy – zalety wynikające ze zastosowania

Oferta naszych bloczków betonowych jest wysoce zróżnicowana. Dzięki temu zapewniamy precyzyjne dostosowanie półproduktów do oczekiwań i potrzeb klientów decydujących się na skorzystanie z usług świadczonych przez nasze przedsiębiorstwo. Warto również zaznaczyć, że oferowane przez nas bloczki betonowe wyróżniają się zadziwiająco dużą wytrzymałością i odpornością na skutki występowania negatywnych czynników zewnętrznych. Dzięki temu konstrukcje wznoszone przy pomocy omawianych prefabrykatów wykazują trwałość przewyższającą oczekiwania kontrahentów. Dodatkowo inwestorów zainteresuje fakt, iż zastosowanie bloczków betonowych proponowanych przez naszą firmę pozwoli na istotną minimalizację kosztów realizacji przedsięwzięcia, a także ułatwi i podwyższy tempo jego wykonania.

Big Block Ikona
Bloki Big Block

Specjalne mury oporowe - najlepsze wyjście w szybkiej budowie boksów

Dowiedz się więcej